Witamy na stronieDACHY Abramczyk

Nelskamp

nelskamp

Głównym celem firmy jest dostarczanie dachówek betonowych i ceramicznych o najróżniejszych kształtach, formach a także kolorach. Wszystkie materiały z których produkowane są dachówki firmy Nelskamp, bazują na naturalnych komponentach i wytwarzane są na najnowocześniejszych urządzeniach, bezpiecznych dla środowiska. Dachówki ceramiczne są od początku produktem w pełni naturalnym, dachówki betonowe produkowane są z piasku, cementu, pigmentów oraz wody, będąc tym samym idealnym produktem dla budownictwa a także środowiska naturalnego.

W 1953 roku, jako alternatywa dla dachówki ceramicznej, została wprowadzona dachówka betonowa, która to odniosła ogromny sukces. Dachówki holenderki, które często nazywane są esówkami nie przepuszczają wody, są odporne na mróz, zachowują kształt i dokładne wymiary, mają wysoką wytrzymałość oraz łatwo się je montuje.

Więcej informacji na: www.nelskamp.pl

Creaton

creaton

CREATON to nowoczesność i wysoka jakość. Tu estetyka oraz funkcjonalność łączą się w jedność, tworząc zachwycające powierzchnie dachów. CREATON oferuje najszerszy na świecie asortyment dachówek ceramicznych, będący w stanie zaspokoić wszelkie indywidualne gusta i wymagania, dający możliwość tworzenia niezwykłych zindywidualizowanych rozwiązań. Od wież kościelnych, po dachy budynków w stylu awangardowym – kto tylko sięgnie do oferty CREATON, z pewnością znajdzie właściwe rozwiązanie.Wspólną cechą wszystkich wyrobów są najwyższa jakość materiału, wykonania i wykończenia powierzchni. Stoi za tym nasze ponadwiekowe już doświadczenie w produkcji dachówek ceramicznych. Obok tradycji, jakość ta jest wynikiem stosowania najnowocześniejszych w Europie, niespotykanych gdzie indziej, technologii wypału (Hydrocasing). Szeroki wybór rodzajów powierzchni pozwala na projektowanie indywidualnych rozwiązań. Naturalne dachówki uszlachetniane są dzięki wysokogatunkowym glazurom i angobom.

W kolekcji „NOBLESSE“ mają Państwo wybór spośród wielu szlachetnych barw. Z kolei kolekcja barwnych angob „NUANCE“ pozwala tworzyć dachy w ciepłych barwach natury, idealnie wtapiające w otaczający krajobraz. Glazurowane dachówki serii „FINESSE“, dzięki specjalnej powłoce „DACHSCHUTZFAKTOR“, pozwalają skutecznie chronić dach przed działaniem szkodliwych czynników otaczającego środowiska oraz porastaniem mchami.

Więcej informacji na: www.ebmpolska.pl

Roben

roben

Początki firmy Röben sięgają XIX wieku, a dokładniej 1855 roku, kiedy powstała pierwsza cegielnia. Dziś firma Röben to kilkanaście zakładów produkcyjnych w Polsce, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W naszej ofercie znajduje się przeszło 1500 różnorodnych produktów, a ponad 150 lat doświadczenia w produkcji ceramiki budowlanej przekłada się na ich wysoką jakość, unikalne wzornictwo i dostępność. Dzięki temu są chętnie wybierane zarówno przez inwestorów prywatnych, jak też instytucjonalnych oraz architektów.

Na polskim rynku firma Röben działa od 1994 roku. Nasza siedziba i trzy fabryki znajdują się w Środzie Śląskiej, ale produkty marki Röben docierają do odbiorców w całej Polsce i zagranicą.

Więcej informacji na: www.roben.pl

Koramic

koramic

Koramic to szeroki wybór z palety kilkunastu modeli dachówek ceramicznych o różnorodnej kolorystyce. W ofercie firmy Wienerberger znajdują się dachówki różnego typu, m.in. karpiówka, płaska, marsylka, reńska oraz mnich-mniszka. Dzięki swojej uniwersalności oraz bogatej kolorystyce, dachówka Koramic znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, ale również na budynkach użyteczności publicznej oraz dachach obiektów zabytkowych. Wienerberger oferuje również szeroką gamę akcesoriów dachowych, m.in. listwy zakończeniowe, membrany dachowe, taśmy wentylacyjno-uszczelniające. W połączeniu z dachówkami ceramicznymi, akcesoria stanowią kompletny system przygotowania i wykończenia dachu, który będzie służył przez pokolenia.

Więcej informacji na: www.wienerberger.pl

Braas

 

braas

Dachówki Braas są znane na świecie już od ponad 50 lat.

W Polsce Braas istnieje od 1993 roku, w którym to powstała firma Braas Polska. Początkowo oferta obejmowała produkty Braas sprowadzane z Niemiec. W sierpniu 1995 roku nastąpiło otwarcie magazynu centralnego w Opolu, a w czerwcu 1996 r. uruchomiono tam pierwszy zakład produkcyjny.

W rok później podjęto decyzję o budowie kolejnej fabryki w Polsce, tym razem w Płońsku. Otwarcie nowego zakładu, który posiada najnowocześniejszą w Europie linię do produkcji dachówek cementowych, nastąpiło 18 czerwca 1999r.

1 października 2004 roku nastąpiło przekształcenie Braas Polska w przedsiębiorstwo Lafarge Dachy. Firma stała się największym producentem dachówek w kraju. Do dziś połowa sprzedawanych w Polsce dachówek pochodzi z taśm produkcyjnych Braas, a marka jest jedną z najbardziej znanych na rynku materiałów budowlanych.

Uwzględniając nowe wymagania i wykorzystując pojawiające się możliwości rynkowe, z początkiem 2008 r. marka Braas zostaje włączona do Grupy MONIER. Ten patronat światowego potentata w dziedzinie pokryć dachowych jeszcze bardziej wzmocni pozycję Braas jako niekwestionowanego lidera jakości oferowanych produktów i rozwiązań.

Od 1 stycznia 2012 portfolio marki Braas zostało poszerzone o dachówki ceramiczne, sprzedawane do tej pory pod marką RuppCeramika. Po intensywnej analizie, biorąc pod uwagę opinie rynkowe, Zarząd firmy zdecydował się objąć wszystkie produkty i usługi jedną marką. Braas to marka, która według badań i rankingów, ma największą rozpoznawalność, cieszy się sympatią i zaufaniem wśród fachowców i naszych klientów. Połączenie RuppCeramiki i Braas umożliwi zintegrowaną pracę nad dalszym udoskonalaniem najnowszych technologii systemów dachowych tak, aby klienci mogli zawsze swobodnie wybierać z naszej oferty, mając pewność oferowanej jakości.

Marki z którymi współpracujemy
 • koramic logo
 • mfp logo
 • katepal logo
 • knauf logo
 • metrolite logo
 • isola logo
 • ivt logo
 • koma logo
 • lindab logo
 • marley logo
 • marma logo
 • matizol logo
 • monier logo
 • nelskamp logo
 • paslode noir logo
 • pfleiderer logo
 • plannja logo
 • plastmo logo
 • prefa logo
Advertisement
Promocja
Advertisement2